Підсистема "Геопортал містобудівного кадастру"
Публічна частина геоінформаційної системи містобудівного кадастру, призначена для задоволення потреб громадян в геопросторових даних , а також для забезпечення регламентованого доступу користувачів до цих ресурсів.
Для чого потрібен геопортал?
Хто користувачі?
Чим корисна підсистема?
Функціональні можливості
Публікація наборів геопросторових даних на геопорталі
Набори відображені на публічній частині порталу з можливістю перегляду деталізованих атрибутивних даних по кожному об’єкту (за допомогою електронних реєстрів та інформаційних карточок).
Розподілення наборів даних за тематичними категоріями
Для зручності користувачів усі набори даних розподіляються на окремі категорії з можливістю пошуку певного набору за його назвою або за допомогою спеціальних фільтрів.
Виведення картографічних шарів на інтерактивній мапі
Кожна категорія наборів даних містить потрібну кількість картографічних шарів, що зображатимуться на мапі у вигляді відповідних позначок (маркерів та картографічних іконок для точкових об’єктів, а також ліній і полігонів для об’єктів відповідних типів).
Перегляд атрибутивних даних об’єкта при кліці на мапі
При кліці на об’єкт на мапі відображається його інформаційна карточка, що містить описову текстову інформацію, фотографічні зображення, посилання тощо.
Здійснення викопіювання фрагменту карти
Можна обрати потрібний фрагмент карти для викопіювання у певному масштабі (наприклад, 1:500, 1:2000 чи 1:10000) для створення документації чи друку.
Наявність легенди карти з поясненням умовних знаків
Легенда є наявною для усіх шарів, активованих на інтерактивній мапі, і містить пояснення щодо умовних знаків, які використовувалися для відображення тих чи інших об’єктів.
Формування тематичної карти шляхом включення та відключення картографічних шарів
Користувач може самостійно активувати потрібні йому картографічні шари, а також обирати порядок їх зображення та рівень прозорості для створення власної цифрової карти
Використання значного переліку ГІС-інструментів для роботи з картою
За допомогою такого інструментарію користувач може здійснювати різні операції, в тому числі розрахунок довжин, площ і периметрів, буферний та оверлійний аналізи та інше.
Використання різних джерел та типів даних для виведення на карту
Функціонал підсистеми дозволяє підключати та виводити геопросторові дані, отримані з СУБД та відкритих сервісів (за допомогою WMS/WTMS/WFS серверів), растрові зображення (скан-копії паперових схем та планів, повітряні та космічні фотознімки), а також шари геопросторових даних, що були надані замовником.