Зустріч з директором Чернігівського національного технологічного університету

27.03.2019
Зустріч з директором Чернігівського національного технологічного університету

27 березня 2019 року співробітники GIS SoftPro (Геоінформаційні системи для міст, громад та регіонів): директор Андрей Черин, координатор проектів Oleksandr Yurechko завітали до Олексія Терещука - директора Чернігівського національного технологічного університету щодо задовільнення кадрових потреб інфраструктури геопросторових даних регіону. На робочій зустрічі обговорили питання якості навчання у вузі та належної методологічної бази. Сподіваємось, що ця зустріч стала фундаментом для подальшої стратегічної співпраці.

В рамках модернізації освіти протягом останніх десятиліть одним з найважливіших напрямків діяльності вищих навчальних закладів стало формування ефективної взаємодії з бізнес-спільнотою. Партнерство бізнесу та університетів сьогодні є критично важливим для розвитку вітчизняної вищої освіти.

Найпоширеніша форма взаємодії роботодавців та ВНЗ в Україні – проходження практики базі компанії. Таким чином, бізнес має змогу обрати студентів з огляду на майбутнє працевлаштування, ВНЗ отримують можливість пов’язати набуті студентами теоретичні знання з практичним досвідом. Зарубіжний досвід розвитку партнерства бізнесу та університетів вчить, що розбудова такої співпраці неможлива без активної підтримки з боку держави. Перш за все, це стосується створення такого правового поля, що стимулює бізнес брати студентів та аспірантів на практику, проводити спільні з університетами дослідницькі проекти.