Запроваджена перша черга системи Містобудівного кадастру Чернігівської області.

01.10.2017
Запроваджена перша черга системи Містобудівного кадастру Чернігівської області.
В рамках Регіональної цільової програми ведення містобудівного кадастру Чернігівської області на 2016-2018 роки керівництво Управління містобудування та архітектури провело наради і семінари.
В обговоренні взяли участь фахівці Головного управління Держгеокадастру в області, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, працівники структурних підрозділів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.
Перед цим широким товариством були продемонстровані можливості готових рішень програмного забезпечення SOFTPRO:Містобудівний кадастр, що дозволяють в постійному онлайн-доступі отримувати актуальну та об’єктивну геопросторову інформацію про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, зміни їхніх характеристик, функціонального використання, результатів економічної оцінки і багато іншого. Серед переваг програмного комплексу: зручний доступ громадян до містобудівної документації, можливість надавати заявки і отримувати послуги через геопортал, відслідковувати стан та динаміку розвитку територій та багато іншого.

Восени 2017 року  була розроблена і запроваджена перша черга системи Містобудівного кадастру Чернігівської області. 
Був запущений у дослідну експлуатацію Геопортал відкритих даних Чернігівської області (http://chernigiv.cadastre.com.ua:3000/ua/home ).На геопорталі одразу були розміщені перші дані Схем планування області та дані земельного кадастру, планується і надалі розвивати інформаційне наповнення ресурсу.