Відгуки користувачів

Віталій Герман Ігорович

Віталій Герман Ігорович

Заступник міського голови

Роботи виконані належним чином і в повному обсязі. 

Керівництвом містобудування та архітектури Рівненської міської ради прийняти рішення висловити подяку за плідну співпрацю протягом тривалого часу та постійний супровід роботи з системою, оперативне реагування на заявки щодо удосконалення системи і проведення навчання користувачі менеджерів проєктів. 

Під час спільної роботи продемонстровано орієнтованість на замовника та результат, значний досвід з розробки та впровадження сучасного програмного забезпечення, компетентність в організаційних і технічних питаннях. 

Дата: 8.06.2018
Переглянути відгук повністю
Рівненська міська рада
Ігор Йосипович Блажиєвський

Ігор Йосипович Блажиєвський

Директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин

З продуктами SOFTPRO ми мали змогу ознайомитися ще в 2017 році.

Зараз ми активно нарощуємо співпрацю у напрямі містобудівного кадастру: закупівля модулів, базове наповнення бази даних, адміністрування системи тощо.

Показовим є Ваш підхід до супроводження клієнтів. Створений Вами електронний кабінет дає смогу оперативно отримувати супроводження і відслідковувати оперативність реагування Ваших спеціалістів на проблеми, які, безумовно, виникають у процесі експлуатації складних систем.

Широка лінійка продуктів, які пропонує Ваша компанія, задовольняє потреби користувачів, а в окремих випадках (в нашій ситуації) ви модернізуєте їх під потреби конкретних користувачів.


Дата: 24.09.2019
Переглянути відгук повністю
Житомирська міська рада
Дмитро Iгорович Балко

Дмитро Iгорович Балко

Перший заступник мiського голови

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради зазначає оперативність реагування виконавцем на заявки Служби містобудівного кадастру щодо роботи системи, високий рівень супроводу роботи з програмним забезпеченням. Під час спільної роботи продемонстровано всебічну увагу до замовника щодо досягнення результату роботи, значний досвід з розробки та впровадження сучасного програмного забезпечення, компетентність в організаційних та технічних питаннях.

Сподіваємося, що і в майбутньому наша співпраця буде взаємовигідною в реалізації державної політики ведення містобудівного кадастру на міському рівні та створення сучасних доступних інформаційних ресурсів для територіальної громади.

Дата: 13.06.2018
Переглянути відгук повністю
Червоноградська міська рада
Оксана Василівна Ткачук

Оксана Василівна Ткачук

Заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування - начальник управління містобудування та архітектури

Програмний комплекс забезпечує підтримання бази геопросторових даних у складі: схеми планування території області та районів; генеральних планів та планів зонування населених пунктів області, реєстру адрес населених пунктів, реєстру виданих містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок, реєстру інвестиційно-привабливих територій, реєстру заяв суб'єктів містобудівної діяльності на інших вхідних і вихідних документів.
Використання програмних продуктів з відкритими кодами, зокрема системи керування базами даних РostgreSQL з просторовим розширенням PostGIS забезпечило оптимальність програмного комплексу «SoftPro: Містобудівний кадастр» за показником повнота функцій/вартість.

Склад бази даних та набір функцій програмного комплексу відповідають вимогам чинних нормативних документів у сфері містобудівного кадастру. Результати роботи відповідають вимогам технічних умов договору. Терміни виконанню робіт були дотриманні. Зауважень щодо якості виконаних робіт та наданих послуг відповідно до договору немає.

Дата: 13.09.2016
Переглянути відгук повністю
Львівська обласна державна адміністрація
Світлана Ярославівна Кантор

Світлана Ярославівна Кантор

Начальник відділу містобудування та архітектури

Керівництво Відділу містобудування і архітектури Надвірнянської міської ради відзначає оперативність реагування виконавцем на заявки щодо роботи системи, високий рівень супроводу виконавцем роботи з системою.

Під час сnільної роботи підприємець продемонстрував достойний рівень розв'язання організаційних питань, компетентну підтримку у розв'язанні технічних питань, вагомий досвід з розробки та впровадження програмного забезпечення.

Рекомендуємо, фізичну особу як надійного постачальника послуг з розробки, передачі і впровадження програмного забезпечення для реалізації державної політики ведення містобудівного кадастру та створення сучасних доступних інформаційних ресурсів і засобів для місцевих громад.

Дата: 22.06.2018
Переглянути відгук повністю
Надвірнянська міська рада
Віталій Васильович Галайчук

Віталій Васильович Галайчук

Виконавчий директор ГО "Асоціація економічного розвитку Коломийщини"

Керівництво проєкту відзначає продуктивність взаємодії із виконавцем, уважність до оголошених вимог, побажань 1 зауважень, що виникали в процесі створення наборів геопросторових даних для геопорталу містобудівного кадастру м. Коломи.

Особливо слід відзначити оперативність підготовки виконавцем наборів даних та високий рівень відповідності створених наборів інформаційним стандартам, що дозволяє їх широке використання на сучасному етаnі розвитку геопорталу, легку адаптацію для розширення у майбутньому та збереження цілісності даних незалежно від зміни технологій в перспективі.

Під час співпраці фізична особа-підприємець продемонструвала гідний рівень розв'язання організаційних питань, компетентну підтримку з технічних питань, вагомий досвід у створенні наборів геопросторових даних, розробці та впровадженні програмного забезпечення. Рекомендуємо фізичну особу-підприємця Черіна Андрія Геннадійовича як надійного виконавця робіт зі створення наборів просторових даних для сучасних доступних інформаційних ресурсів і засобів для інформування громадськості.

Дата: 17.08.2018
Переглянути відгук повністю
Асоціація економічного розвитку Коломийщини
Андрій Ярославович Колісник

Андрій Ярославович Колісник

Начальник відділу архітектури та містобудування — головний архітектор міста

Керівництво Коломийської міської ради зазначає продуктивність взаємодії з виконавцем, уважність до оголошених вимог, побажань і зауважень, що виникали в процесі реалізації технічного комплексу. Особливо слід відзначити оперативність реагування на заявки щодо роботи системи та геопорталу, високий рівень супроводу виконавцем роботи з системою.

Під час співпраці фізична особа-підприємець продемонструвала гідний рівень вирішення організаційних питань, компетентну підтримку у вирішенні технічних питань, вагомий досвід розробки та впровадження програмного забезпечення. Рекомендуємо фізичну особу-підприємця як надійного виконавця послуг з розробки і впровадження програмного забезпечення для реалізації національної політики зі створення містобудівного кадастру, послуг зі створення сучасних доступних інформаційних ресурсів i засобів для місцевих громад та інформування громадськості, що повною мірою відповідає принципам розвитку електронного урядування та надання інформаційних ресурсів.

Дата: 12.06.2016
Переглянути відгук повністю
Коломийська міська рада
Інна Володимирівна Паньків

Інна Володимирівна Паньків

Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури

Керівництво Долинської міської ради відзначає продуктивність взаємодії з виконавцем, уважність до оголошених вимог, побажань і зауважень, що виникали в процесі реалізації програмного забезпечення. Особливо слід відзначити оперативність реагування виконавцем на заявки щодо роботи системи та високий рівень супроводу виконавцем роботи з системою. 

Під час співпраці фізична особа-підприємець продемонструвала достойний рівень розв'язання організаційних питань, компетентну підтримку у розв'язання технічних питань, вагомий досвід розробки та впровадження програмного забезпечення.


Рекомендуємо фізичну особу-підприємця як надійного виконавця послуг розробки і впровадження програмного забезпечення, послуг зі створення сучасних доступних інформаційних ресурсів і засобів для інформування громадськості.

Дата: 18.06.2018
Переглянути відгук повністю
Долинська міська рада
Роман Богданович Рожак

Роман Богданович Рожак

В. о. директора "Міський центр інформаційних технологій"

В процесі нашої співпраці ми переконались в надійності ділової репутації фізичної особи-підприємця. ФОП виконав роботи в стислі терміни та з гарною якістю. 

До найважливіших переваг співпраці з ФОП варто віднести своєчасне і якісне виконання робіт, укомплектованість висококваліфікованим персоналом, оперативність в роботі та відповідальність за взяті на себе зобов'язання.

У нас склалося позитивне враження про ФОП як про розробника, який завжди проявляє конструктивний підхід до взаємин з Замовником. Керівництво КП "Міський центр інформаційних технологій" з упевненістю рекомендує ФОП як надійного партнера в сфері робіт, пов'язаних з розробкою, постачанням та впровадженням програмного забезпечення.

Дата: 1.06.2017
Переглянути відгук повністю
ЛКП "Міський центр інформаційних технологій"