Підсистема "Ведення бази даних об'єктів культурної спадщини"
Підсистема для ведення реєстру та моніторингу об'єктів культурної спадщини, а також меж територій пам’яток та затверджених зон охорони.
Які дані ведуться у підсистемі?
Хто користувачі?
Чим корисна підсистема?
Функціональні можливості
Ведення єдиного електронного реєстру об’єктів культурної спадщини
Функціонал підсистеми дозволяє полегшити та автоматизувати облік об’єктів культурної спадщини з можливістю швидкого додавання, редагування та вилучення записів.
Ведення електронних реєстрів зон охорони
Це реєстри для обліку просторових об’єктів, що знаходяться під охороною держави, в тому числі безпосередньо охоронних зон, буферних зон об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також зон регулювання забудови, охоронного ландшафту та охорони археологічного культурного шару.
Реєстрація та облік робіт зі збереження культурної спадщини та відповідних рішень
Внесення даних щодо дій, здійснених задля охорони об’єктів КС, а також рішень, прийнятих відповідними відомствами, дозволяє покращити якість контролю над виконанням робіт щодо збереження важливих культурних об’єктів.
Позначення охоронних зон та об’єктів культурної спадщини на мапі
Користувач адміністративної частини програмного засобу може позначати об’єкти культурної спадщини та охоронні зони, що дає змогу відобразити їх у вигляді картографічних шарів на інтерактивній мапі.
Автоматичне формування витягів з реєстрів в форматах Word і PDF
Формування витягів з наявних реєстрів підсистеми (в зручному для користувача форматі) відбувається шляхом натискання адміністратором всього однієї клавіші.
Додавання та збереження документів та фото, що стосуються об’єктів КС
Адміністратор може додавати до записів в реєстрах фотографії та скан-копії документів, наприклад, паспорти і облікові картки для об’єктів культурної спадщини, проєктну документацію для охоронних зон, а також рішення для записів з відповідного реєстру.