Ужгород робить перші кроки до смарт-міста разом зі SOFTPRO

18.06.2018
Ужгород робить перші кроки до смарт-міста разом зі SOFTPRO

Сьогодні, 18 червня 2019 відбулась зустріч комерційного директора компанії SOFTPRO Романа Зіненка з представниками влади міста Ужгород.

Після успішного впровадження унікальних геопорталів в таких обласних центрах як Київ, Миколаїв, Луцьк, Львів, Житомир, Чернівці, представники Ужгородської міської ради вирішили не пасти задніх.

Спеціалісти компанії SOFTPRO планують створити багатофункціональний муніципальний геопортал з прив’язкою до актуальної карти міста, за допомогою якого ви зможете:

- Отримати вичерпну інформацію про будинок чи ділянку (історію власників та орендарів, рівень інфраструктури поблизу, дозвільні документи, зв’язки з іншими об’єктами тощо);
- Дізнатись хто і коли ремонтував дорожнє покриття по окремим ділянкам;
- Дослідити розтрачені бюджетні кошти (скільки, за що і кому);
- Простежити найбільш аварійні та небезпечні ділянки міста за кількістю ДТП;
- Для рятувальників – план кожного поверху багатоповерхівок.

Найбільша перевага такого порталу – просторова прив’язка даних, що значно скорочує час на пошук потрібної інформації. Системами такого типу користуються найрозвиненіші міста світу – Лондон, Париж, Цюріх і от в найближчому майбутньому - наш український Ужгород. В ході зустрічі домовились провести аудит реєстрів та інших технічних питань для подальшої успішної співпраці.