Технології які ми використовуємо
PostgreSQL
PostgreSQL — об'єктно-реляційна система керування базами даних (СКБД) платформи SOFTPRO: Містобудівний кадастр. На відміну від інших СКБД з відкритим кодом, такими як Apache, FreeBSD або MySQL, PostgreSQL не контролюється якоюсь однією компанією, а її розробка можлива завдяки співпраці багатьох людей та компаній.
PostGIS
PostGIS — відкрите програмне забезпечення, що додає підтримку географічних об'єктів в реляційну базу даних SOFTPRO: Містобудівний кадастр. PostgreSQL виконує низку функцій, спрямованих на те, щоб допомогти адміністраторам захищати цілісність даних, а також допомагати вам керувати даними незалежно від їхнього обсягу.
NodeJS
Node.js — це найсучасніша платформа розробки вебдодатків на основі JavaScript, що дозволяє SOFTPRO швидко створювати ефективні, масштабовані та надійні вебдодатки в режимі реального часу. Технологія забезпечує найкращу ефективність роботи ГІС онлайн, оскільки використовує подієво-орієнтовану асинхронну модель вводу/виводу.
Leaflet
Leaflet — JavaScript бібліотека з відкритим сирцевим кодом для відображення мап на html-сторінках. Самодостатня, сучасна (HTML5, CSS3), невелика за обсягом, з широким колом ліцензійної угоди, проста у використанні.
QGIS
QGIS — вільна кросплатформна геоінформаційна система (ГІС). Основним призначенням QGIS є обробка і аналіз просторових даних, підготовка різної картографічної продукції. Інтерфейс QGIS побудований на базі бібліотеки Qt. Пакет має гнучку систему розширень, які можна створювати на мовах С++ і Python. Підтримуються різноманітні векторні і растрові формати з ESRI Shapefile і GeoTIFF включно.
NGINX
NGINX — це відкритий, високоефективний сервер HTTP та зворотний проксі, а також проксі-сервер IMAP / POP3. NGINX відомий високою продуктивністю, стабільністю, багатим набором функцій, простою конфігурацією та низьким споживанням ресурсів.
GDAL
GDAL — це бібліотека комп'ютерного програмного забезпечення для читання та запису растрових та векторних геопросторових форматів даних і випускається за дозволеною ліцензією на вільне програмне забезпечення у стилі X / MIT від Фонду відкритого коду Geospatial. Пакет GDAL / OGR вважається важливим проєктом в Open Source, а також і в комерційних колах ГІС у зв'язку з масовим поширенням і багатим функціоналом.
OpenStreetMap
OpenStreetMap — це відкритий проєкт, спрямований на збір, зберігання та поширення загальнодоступних геопросторових даних і розробку інструментів для роботи з даними. У межах OpenStreetMap волонтери з усього світу щодня додають дані про місцевість навколо, допомагаючи наповнити карту даними про об’єкти інфраструктури.