Спорт та фізична культура на онлайн мапі

30.11.2020
Спорт та фізична культура на онлайн мапі

У сучасному світі істотно зростає усвідомлення ролі фізичної культури як фактора вдосконалення природи людини і суспільства. Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт зокрема, стають соціальним феноменом, об'єднуючою силою і національною ідеєю, що сприяє розвитку сильної держави і здорового суспільства.


У багатьох зарубіжних країнах спортивна діяльність органічно поєднує зусилля держави, організацій, установ і соціальних інститутів. Таким чином, в світі спостерігається стійка тенденція підвищення соціальної ролі держави в процесі підтримки розвитку фізичної культури і спорту.


З кожним роком багато країн починають використовувати все більше інструментів для інформування суспільства, з метою покращення фізичного стану громади. Одним з таких інструментів стали геопортали. Чудовим прикладом став геопортал містобудівного кадастру Чернігівської області розроблений на платформі SOFTPRO


На геопорталі є дані про

 

➡️заклади та центри фізичного здоров’я населення 

➡️дитячо-юнацькі спортивні школи

➡️дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

➡️школи вищої спортивно мастерності


Про кожен заклад на карті можна дізнатися:


✅адресу 

✅район

✅населений пункт або сільську раду

✅назву підприємства

✅планувальну(перспективну) кількість учнів

✅спрямування закладу(які є види спорту)

✅дані керівника підприємства

✅службовий номер телефону

✅електронну пошту


Створена ефективна система може використовуватися для моніторингу фізичної підготовленості та розвитку. Геопортал надає можливість оперативно проаналізувати ситуацію і завчасно розробити програми, спрямовані на формування здорового способу життя громадян.


e9251230-3316-11eb-9bf4-cf6afd020d90.png


f62d40b0-3316-11eb-9bf4-cf6afd020d90.png


06200c00-3317-11eb-9bf4-cf6afd020d90.png