«Smart Green БЦ» отримав нагороду в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

20.10.2020
«Smart Green БЦ»  отримав нагороду в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

Для кожного прогресивного міста важливо піклуватися про озеленення міста та рівня комфорту життєвого середовища. Протягом семи років Мінрегіон в рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводить конкурс серед тих, хто розуміє наскільки важливо розвивати своє місто.

 

На конкурс було винесено три теми:

 1. Влада та громада: інформування, діалог, участь

 2. Покращення якості надання освітніх послуг

 3. Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища


16 жовтня за результатами конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» було названо переможців. 


Ми раді привітати Геннадія Дикого та Білоцерківську міську раду з  дипломом ІІ ступеня за проект  «Smart Green БЦ», що був розроблений командою SOFTPRO у плідній співпраці з чудовим фахівцем Альоною Колотницькою.


Ми розробляли цей проєкт базуючись на ідеї створити місто в парку, аби кожен містянин міг щоденно подорожувати зеленою зоною. Завдяки Smart Green БЦ можно здійснювати постійний моніторинг за станом екофонду та обстежень дерев, проводити інвентаризацію МАФів та квітників, взаємодіяти з громадськістю, займатися краудсорсингом: наповненням реєстру дерев та світлин, а також автоматизацією обліку заяв та комісій по обстеженню.Також система формує динамічну статистику  та дозволяє користуватися картографічними підложками. 0fe28ce0-1922-11eb-a3ff-9d8bbbd9bbfe.jpg