Про нас

SOFTPRO — компанія-розробник ГІС-платформи SOFTPRO: Містобудівний кадастр. З 2011-го року компанія займається розробкою і впровадженням геоінформаційних систем для міст, громад і регіонів. 

Команда SOFTRO складається з науковців, інженерів з комп'ютерних систем, програмістів, геоінформатиків, картографів, геодезистів. Співробітники компанії є учасниками міжнародних проектів EU, JICA, WB , UN, EuroGeographics. 

ВСІ ВИДИ ГІС

На сьогодні SOFTPRO реалізовано понад 70 геоінформаційних систем і геопорталів. Географію впровадження всіх ГІС див. на сайті SOFTPRO.


Наша місія

Об'єднуємо розробників і клієнтів, щоб створювати необхідні продукти. Допомагаємо зростати бізнесам, підвищуємо довіру до держструктур і полегшуємо життя кожного користувача нашого програмного забезпечення.

Всі види ГІС:

GIS SOFTPRO — геоінформаційна платформа розроблена українськими спеціалістами з компанії SOFTPRO. Платформа створена на базі продуктів з відкритим кодом.

SOFTPRO:Містобудівний кадастр + Smart City Спеціалізований програмний продукт, створений на базі SOFTPRO:GIS, що використовується задоволення інформаційних потреб у сфері містобудівної діяльності.

SOFTPRO: Земельний кадастр — земельно-інформаційна система, для обліку та ведення об’єктів земельного кадастру.

SOFTPRO:ОТГ — інформаційно-аналітична система для обліку і управління активами територіальних громад.

Нам довіряють

Технології які ми використовуємо