Планування відпочинку на геопорталі міста

23.12.2020
Планування відпочинку на геопорталі міста
Відпустка та відрядження. Ці два, на перший погляд протилежні, слова поєднує процес пошуку місця для відпочинку. Всі вже давно знають про спеціалізовані платформи чи застосунки для пошуку готелів чи хостелів.Проте мало хто знає, що це можна зробити і на геопорталі свого міста. Наприклад, відпочинок у культурній столиці України зручно планувати через геопортал відкритих даних Львівської міської ради, на базі SOFTPRO.


На геопорталі міста Львів вже розміщено дані про готелі, хостели, калиби, літні майданчики та місця для вогнищ. Якщо говорити про готелі, то на публічном шарі геопорталу доступна інформація про: 

✅ назву готелю
✅ тип готелю
✅ вулицю
✅ будинок
✅ район
✅ мікро-район
✅ сайт готелю
✅ E-mail готелю
✅ телефон для встановлення зв'язку
✅ рейтинг за Booking.com
✅ посилання для бронювання

Аналогічна ситуація із хостелами у Львові. Також на геопорталі доступна інформація про загальну кількість об’єктів та дату останнього оновлення даних, що дуже зручно, адже інформація завжди актуальна. 
Геопортал дозволяє швидко спланувати свій відпочинок та зберегти гроші від неочікуваних штрафів, адже всі дані на карті офіційно підтверджені.  Якщо ви плануєте відпочинок на природі, не потрібно гуглити місця для вогнища у вашому місті,  достатньо зайти на офіційний геопортал та відкрити публічний шар з відповідними геомітками. 

На карті користувач може не лише переглянути дані про місця відпочинку, але й підключити шар історичної спадщини та спланувати свій туристичний маршрут. Можна підключити шар з велодоріжками та місцями для прокату велосипедів для прогулянок містом.  Туристичні парковки дозволять не хвилюватися за паркове місце, адже інформативна картка має дані про кількість місць та адресу. Кожен з охочих може підключити шар із ботанічними пам’ятками природи або скверами та насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі. 
Не потрібно витрачати час на пошук місця відпочинку та його контактів на різних форумах чи сайтах, адже це вже давно є на геопорталі, в одному місці. Геопортал це про доступність та швидкість отримання інформації у два кліки.