В рамках нової розробки для Чернівецької міської ради була створена Підсистема організації дорожнього руху (ОДР).

08.01.2018
В рамках нової розробки для Чернівецької міської ради була створена Підсистема організації дорожнього руху (ОДР).
Завдяки плідній взаємодії із спеціалістами Чернівецької міської ради Програмний комплекс SOFTPRO:Містобудівний кадастр розширив свій ряд підсистем готових рішень. У січні 2018 року в рамках нової розробки існуюче різноманіття поповнила Підсистема організації дорожнього руху(ОДР).Підсистема підтримує формування загальноміської бази даних з організації дорожнього руху у межах міста та сприяє координації роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. Вона може містити реєстри дорожніх знаків, лежачих поліцейських, сферичних дзеркал,  світлофорних об’єктів, дорожньої розмітки, обмежувачів (невисоких парканчиків), характеристик дорожнього полотна, характеристик відеокамер, місць паркування, зупинок громадського транспорту, класифікаторів додаткових параметрів, класифікаторів ОДР, реєстрів рішень «Про встановлення дорожніх знаків» і т.д.Підсистема ОДР дозволяє здійснювати аналіз даних та моделювання:
пошук та відображення місць концентрації ДТП за визначений період з можливістю застосування фільтрів по атрибутах;
пошук та відображення місць порушення ПДР за визначений період з можливістю застосування фільтрів по атрибутах;
можливість порівняння елементів дорожньої інфраструктури станом на конкретні дати;
відображення зон заборони паркування та зупинки у відповідності до ПДР/ДСТУ (зокрема, відносно зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, перехресть тощо);
відображення буферних зон зупинок громадського транспорту;
відображення буферних зон для рекламних конструкцій;
відображення буферних зон пішохідних переходів.Підсистема ОДР відтворює зображення встановлених засобів ОДР та інформацію про порушення Правил дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди,  дає можливість редагування картографічних даних з їх подальшим збереженням, відображенням та фільтруванням (у т. ч. станом на певну дату), забезпечує проведення замірів та їх відображення.

Підсистема передбачає роботу з такими групами даних з можливістю гнучкого перенесення даних з однією групи в іншу (уповноваженими на таку дію користувачами):
поточна ОДР;
плани оновлень, ремонту та зміни ОДР;
плани змін в ОДР (відповідно до рішень комісії з ОДР міської ради);
плани змін в ОДР відповідно до схем ОДР у проектно-кошторисних документаціях, прийнятих міською радою;
приписи УПП та стан їх виконання;
дані про ДТП;
дані про порушення ПДР;
пропозиції та коментарі мешканців щодо ОДР, необхідності заміни, оновлення чи встановлення нових об’єктів та стан їх розгляду/прийняті рішення.