Надвірна розпочала створення Містобудівного кадастру

19.07.2017
Надвірна розпочала створення Містобудівного кадастру

Спільно із спеціалістами Надвірнянської міської ради команда SOFTPRO запровадили одну з стартових ключових підсистем програмного комплексу SOFTPRO:Містобудівний кадастр, а саме  підсистему Реєстрації містобудівної документації.

Тепер співробітники відділу містобудування та архітектури мають можливість вести базу даних будівельних паспортів, містобудівних умов та обмежень, нагромаджувати цю важливу містобудівну документацію у єдиній базі даних, використовувати для аналітики і стратегічних досліджень і рішень, бачити усі об'єкти документації на карті, бачити усі дії, що здійснювалися в процесі обробки заявок, бачити і користуватися даними про замовників послуг, завантажувати необхідні документи одразу у систему де вони залишаються доступними в роботі для перегляду і користування.

В майбутньому розвитку системи містобудівного кадастру Надвірної завдяки технологіям, використаним при створені підсистеми Реєстрації містобудівної документації, у міської влади не виникне труднощів із інтеграцією створених даних із іншими системами. Розширення необхідного функціоналу системи  в майбутнього також не вплине на цілісність і збереження бази даних містобудівної документації.