Набори даних, які стануть корисними для кожного туриста

28.04.2021
Набори даних, які стануть корисними для кожного туриста
У тривалому процесі наповнення геопорталів виникає природне завдання - створення тематичних наборів шарів. 

В процесі публікації даних їх підготовка і оприлюднення відбуваються поступово і не завжди їх зміст логічно між собою пов'язаний, що не робить їх появу менш корисною. Так формується значний загальний перелік впорядкованих за вузькими тематиками наборів даних. 

Та для презентації можливостей і зручності використання геопорталу створюються широкі тематичні набори шарів, які допомагають одразу бачити дані, що допомагають відвідувачам у вирішенні певних прошарків завдань без необхідності вивчати увесь доступний перелік опублікованої інформації або застосовувати додатковий пошук.

Так набір шарів присвячений, наприклад, туризму продемонструє відвідувачам крім місцевих історичних пам'яток, мистецьких та музейних установ ще й сферу гостинності міста, представлену готелями, закладами харчування, мережею місцевого транспорту, схеми місцевих туристичних маршрутів, тощо.

Ці набори створюються аби відвідувач у повній мірі зміг миттєво отримати доступ до всіх пов'язаних з темою наборів даних, знайшовши відповідь на своє питання і довго не шукав потрібну інформацію.
 Як поєднувати різні тематичні карти ви можете дізнатися в попередніх наших публікаціях, або ще простіше, на сайті http://cadastre.com.ua/ 

Також тематичними наборами просто і швидко ділитися, коли легше надіслати одне посилання, а не довго пояснювати де знайти усі потрібні шари даних. 
Тематичні набори - доступ до пов'язаних шарів даних за один крок.