Модернізація геопорталу для Львівської міської ради

10.08.2021
Модернізація геопорталу для Львівської міської ради
Нещодавно командою SOFTPRO було розроблено та впроваджено підсистему «Інформаційно-аналітичний моніторинг інформаційних ресурсів» для геопорталу Львівської міської ради. 

Основною метою стало підвищення якості й ефективності інформаційної підтримки у прийнятті управлінських рішень органами державної влади і органами місцевого самоврядування щодо сталого розвитку міста.
Не менш важливим стало питання задоволення інформаційних потреб у сфері містобудівної діяльності організацій, підприємств, громадських об'єднань завдяки інтеграції нових інструментів і ефективного використання геоінформаційних ресурсів із застосуванням сучасних геоінформаційних технологій.

Під час тісної співпраці велика частина геопорталу була модернізована як візульно, так і внутрішньо. Така модернізація дозволила зробити користування системою максимально комфортною. Для геопорталу Львівської міської ради були додані інструменти, які спростили ознайомлення користувачів з геопросторовою інформацією.

Так до прикладу, модуль «Підказки» був інтегрованим та призначений для відображення повнофункціональних підказок на карті.

Модуль «Допомога» був розроблений для геопорталу з метою забезпечення відображення інформації про портал та можливість перегляду, вивантаження текстових та відео- інструкцій.

Для користувачів, які вперше завітали на геопортал та ще не знайомі з функціоналом, був розроблений унікальний модуль «Візард», який дозволяє відображати вспливаючі підказки щодо функціональних панелей і кнопок на карті. Завдяки такій розробці користувач може ознайомитися з детальним описом кожної панелі та кнопки, дізнатися її призначення та алгоритм взаємодії з нею. 

8cbaab90-f9db-11eb-a51e-a57704a9278e.jpg

93572cd0-f9db-11eb-a51e-a57704a9278e.jpg

Не менш цікавим є інструмент який дозволяє дізнатися про соціальні об’єкти в певному місцеположенні, яке визначаяється колом, прямокутником або областю екрану. Виведена інформацію формує список який має детальну інформацію про кожен об’єкт. Як це працює на практиці ми проілюстрували на відео 👇Для геопорталу розробили блок «Популярні карти». На даний момент він в процесі наповнення але вже найближчим часом користувачі геопорталу зможуть ознайомитись з переліком карт, які найчастіше відвідуються іншими гостями геопорталу. Цей блок стане корисним не лише для користувачів, які хотіли дізнатися щось нове про Львів, не маючи на меті чіткого завдання, але й для міської влади, яка отримає можливість моніторити інтереси та ефективно встановлювати пріоритетність публікації нових даних. 

Крім сучасного оновленого дизайну, геопортал Львівської міської ради став більш інтуїтивним та зрозумілим для користувачів різного рівня обізнаності. Наша команда підтримує політику турботи про користувачів і сподівається на подальшу тісну співпрацю з Львівською міською радою.

Шановні клієнти для впровадження подібних рішень на ваш геопортал звертайтеся за контактним номер або пишіть на пошту.