Карта з будівлями розподіленими за часом

07.04.2021
Карта з будівлями розподіленими за часом
Чи знаєте ви, скільки років вашому будинку? А де дізнатися?🤔 А дізнатися можна на геопорталі! ☝️

На геопорталі відкритих даних управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, кожен житель міста може дізнатися коли був побудований будинок в якому він проживає. 

Ми додали цікавий і непересічний шар, де ви можете переглянути будівлі розподілені за часом. Один шар, який відкриває різноманітні можливості для вирішення різнопланових проблем.
Наприклад, така карта виконує просвітницьку задачу для міщан, адже це чудова можливість дізнатися більше про історію міста. Завдяки кольоровому розподілу ви можете проаналізувати, які райони міста більш старовинні, а які наповнюються новобудовами. 

Опубліковані дані стануть в нагоді великому колу спеціалістів. Наприклад, організації в архітектурній сфері можуть використовувати дані для власних нових проєктів. Також це стосується будівельників, які можуть швидко дізнатися які райони на сьогодні наповнені новобудовами. 

Органи місцевого самоврядування отримують чудовой інструмент для раціонального використання бюджету, адже матимуть актуальні дані про старі райони міста, які потребувати огляду і подальшого ремонту. В будь-якому випадку така карта - основа для подальшого ведення даних та складова для комплексного моніторингу різними структурними підрозділами 
Як бачимо, завдяки лише одному інструменту - карті з будівелями, що розподілені за часом, ми отримуємо низку рішень для різноманітних проблем міста. 

Детальніше переглянути карту можна на геопорталі міста Рівне

1c706970-97a1-11eb-ae85-3d7e30f28122.png