Як отримати інформацію з публічної кадастрової карти на геопорталі МБК

21.10.2019
Як отримати інформацію з публічної кадастрової карти на геопорталі МБК
Земля на території міста використовується переважно базисом для об’єктів будівництва та вимагає максимально раціонального використання для економічного розвитку міста. Ефективне використання землі має вагомий вплив на економічний стан міста, особливо в умовах слабкої ринкової економіки. Закон України «Про основи містобудування» передбачає створення містобудівного кадастру для забезпечення суб’єктів містобудування необхідною інформацією.

Програмний комплекс SOFTPRO: Містобудівний кадастр – це складна система, яка містить каталоги та бази даних, сервіси геопросторових даних, стандарти та правила, регламенти використання територій та об’єктів, що передбачають різний спектр дій. 

Система дозволяє не тільки вести повний облік геоінформаційних ресурсів, але й мати повну картину поточного стану земельного фонду: кількість об’єктів, їх площа, тип власності та власник. Також важливими є функції моніторингу змін, контролю оренд, пошук земельних ділянок за параметрами.

77767180-f3d7-11e9-a7cf-59780314cdf9.jpg

У процесі роботи з геопорталом містобудівного кадастру, користувачам зазвичай необхідно швидко отримувати інформацію по земельним ділянкам. Завдяки підключенню сервісу взаємодії з публічною кадастровою картою, користувач може переглянути відкриті дані по земельній ділянці на геопорталі містобудівного кадастру. Достатньо одного натиску на кнопку «Земельний кадастр (ЗК)» та кліку по необхідній ділянці. Даний технологічний підхід є вдалим прикладом реалізації інтеграції даних за допомогою стандартизованих геосервісів та надає широкі можливості користувачам у прийнятті важливих рішень у сфері містобудування та розвитку територій. 

Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, геопортал містобудівного кадастру є незамінним інструментом в кожному прогресивному місті чи громаді.