Громада Нікополя незабаром отримає оновлення даних на геопорталі міста

28.01.2020
Громада Нікополя незабаром отримає оновлення даних на геопорталі міста

23 січня відбулася робоча зустріч Марини Татаринової, в.о. начальника відділу архітектури та містобудівного кадастру Нікопольської міської ради, з технічним фахівцем SOFTPRO Владиславом Гур'яновим в межах планового оновлення геоінформаційної системи міста


Сформовано плани на найближчий квартал:

  1. оновити на геопорталі план зонування території міста (містобудівну документацію для визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон);
  2. запровадити ведення схеми планувальних обмежень в ГІС містобудівного кадастру  (межі поширення відповідних обмежень, обумовлених розміщенням промислових, комунально-складських та інших підприємств тощо).


Завдяки пропозиціям щодо покращення інтерфейсу ведення реєстру будівельних паспортів, містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, покращиться інформаційно-комунікаційна та функціональна робота наявних автоматизованих систем управління містобудівною діяльністю міста.


Довідка:
Нікополь — сучасне українське місто, де ще з 2015-го року почали впроваджувати геоінформаційні системи на базі програмного забезпечення SOFTPRO. 
У 2019 році місто взяло участь в програмі “Геопортал для Міст Доброчесності: прозорість, яка веде до процвітання” EUACI, у результаті чого в ГІС було додано підсистеми: реєстр рекламних конструкцій, реєстр комунального майна, міський земельний кадастр, інвестиційні об'єкти.  
Щороку функціонал геоінформаційних систем міста розширюється.