Геопортал та житловий фонд міста

03.12.2020
Геопортал та житловий фонд міста
З розвитком технологій кожен користувач вже з дому може купити їжу, одяг, ліки, побутові речі та навіть квартиру чи будинок. Питання оренди чи купівлі житла іноді стає справжнім катуванням для простого громадянина. В сучасних реаліях через карантинні обмеження, традиційні методи перевірки достовірності інформації виходять на новий рівень. 

Колись оголошення публікували в паперових спеціалізованих виданнях, а сьогодні - цифрових платформах. Після вибору необхідної пропозиції, зазвичай, орендар буде перевіряти достовірність інформації. Щоб захистити себе від шахраїв, зберегти нервові клітини та дорогоцінний час можна скористатися геопорталом.
Наприклад, на геопорталі Місто Коломия розробленого фахівцями GIS SoftPro. Геоінформаційні системи для міст, громад та регіонів, можна детально ознайомитися з житловим фондом, зокрема багатоквартирними будинками. Залишаючись дома, на інтерактивній карті можна дуже просто та швидко знайти інформацію про кожен будинок в місті. 

Інформаційні картки демонструють:

✅місцезнаходження будинку
✅номер будинку
✅кількість поверхів 
✅кількість квартир
✅кількість нежитлових приміщень
✅кількість під’їздів 
✅кількість ліфтів
✅рік введення в експлуатацію
✅загальну площу будинку
✅матеріал фундаменту
✅матеріал стін
✅матеріал покрівлі
✅об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)
✅управлінську компанію

Отримана інформація дозволяє зрозуміти який обраний об’єкт є насправді,себто з чого він збудований, чи є в ньому ліфт, скільки потенційних сусідів , яка густота розміщення будинків, та й взагалі, економить час на “живий” перегляд квартири чи будинку.  В зв'язку з covid -19 геопортал дає можливість зменшити ризики для здоров’я, адже отримання інформації проходить без посередників. Вже на момент перевірки через геопортал можна відфільтрувати обрані пропозиції та  легко перевірити на чесність орендодавця, адже орендар матиме достовірну інформацію про будинок. 🤔
Завдяки публікації відкритих даних місцева влада може моніторити стан житлового фонду та вчасно приймати стратегічні рішення з розвитку певного району. Система постійно оновлюється, тому користувач завжди бачить актуальну інформацію.

3857b490-ceb0-11eb-b649-3f819f16f70f.jpg

e4f28480-3565-11eb-86a9-59d0d3fd5154.png