Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій на геопорталі

26.04.2021
Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій на геопорталі
На онлайн карті офіційного геопорталу Хмельницької міської ради, розробленого SOFTPRO, з'явилася нова незвична публікація даних.

Вперше місцева влада публікує окремий довідник державних і комунальних підприємств, установ та організацій не у розпорошеному вигляді інформаційних карток об'єктів у різних розділах даних, а саме у формі загального довідника, що об'єднує інформацію про:

▶️ навчальні заклади,
▶️ комунальні підприємства,
▶️ різноманітні департаменти і управління міської ради,
▶️ заклади культури і мистецтв,
▶️ заклади дитячого розвитку, реабілітацій і роботи соціальних служб.

Такий формат дозволить містянам без зайвого клопоту знаходити розпорошені по місту різноманітні комунальні підприємства і відокремлені будівлі підрозділів міської ради, не хвилюючись за актуальність інформації, яка підтримується міською владою.

Так само легко батьки орієнтуватимуться у доступному різномаїтті дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладів, центрів творчості, спеціалізованих навчальних закладів. А також у закладах соціальних служб чи реабілітації, зберігаючи власну гідність і конфіденційність у часом складних сімейних обставинах.

Довідники організацій на онлайн картах не новинка, але надійна підтримка їх актуальності створює ту чудову турботливу атмосферу, коли кожен громадянин може не просто побачити де у місті знаходиться потрібна йому установа, але й одразу побачити у інформаційній картці дані про розклад роботи, актуальні контактні телефони та сайти, повну назву, адресу та ім'я керівника для створення офіційних звернень.


Така публікація вкотре розвантажить контактні телефонні лінії, зберігаючи час і гроші, як місцевих чиновників, так і платників податків.

Громадяни, без потреби телефонувати і уточнювати дані, матимуть можливості:

✅ планувати особисті візити в установи відповідно до їх графіка роботи та вільного особистого часу,
✅ створювати офіційні звернення на ім'я керівників установ у письмовій чи електронній формі,
✅ відшукати актуальне місце розташування окремих підрозділів чи комунальних підприємств за потреби звернення, за специфічними послугами, що не надаються в основних адміністративних будівлях,
✅ завчасно поцікавитися репутацією закладів і керівників навчальних закладів найближчих до місця проживання,
✅ відкрити для себе досі невідомі заклади культури і мистецтв та дитячого розвитку поблизу власної домівки.

Це перша версія публікації подібних даних які вже доступна на карті геопорталу Хмельницького
c86951b0-a697-11eb-8bce-99689268f4c8.png

d30fc270-a697-11eb-8bce-99689268f4c8.png

d8d607f0-a697-11eb-8bce-99689268f4c8.png