Чи місце хостелам на геопорталі міста?

05.03.2021
Чи місце хостелам на геопорталі міста?
Звісно карантинна епопея надовго, і хоча сонечко не завжди таке яскраве, як сьогодні, планувати мандрівки ніхто не забороняв.

Хіба існує така сила, що здатна зупинити думки про приємні прогулянки і подорожі з близькими? Відповідь очевидна, тож згадаємо про такі доступі місця гостювань, як хостели. 

Рух хостелів розпочався із літніх подорожей школярів у Німеччині, коли діти могли зупинятися на ночівлі у школах відвіданих міст, що стояли пусткою під час канікул.

Ця ідея виникла на початку 20 століття і досі залишається актуальною для нетривалих мандрівок не тільки молодих, а й закоханих у подорожі людей по всьому світу.
Саме проста доступна концепція ночівлі без необхідності винаймати окремі апартаменти, а лише ліжка і частково зони загального користування досі надає поціновувачам ширші можливості для помітного видовження маршрутів.

Саме так туристичні кошти надійно доходять до екзотичніших куточків місцевості, коли люди мають можливість за адекватні кошти заночувати у проміжних містах і доїхати далі, ніж якби довелося орендувати готельні номери у класичному їх розумінні.
Такі туристи трошки менше витратять на ночівлі у, наприклад, обласному центрі чи навіть містечках. А також це чудова можливість познайомитися з маловідомими, але дуже колоритними місцями, що з плином часу відійшли від насичених транспортних сполучень і стали ідеальними для неквапливого відпочинку, знайомств з історією та традиціями регіону, творчих відпусток чи фестивалів.🥳 

Але чому ж публікація даних про хостели варта розміщення на місцевих геопорталах? 

✅ Підвищення безпеки учасників ринку. 
Якщо ви можете легко перевірити актуальність даних про хостел на офіційному геопорталі міста, то вірогідність довірити власні кошти шахраям з усіма наслідками помітно знижується.

✅ Додаткова інформаційна підтримка міста найдоступнішого сегменту сфери гостинності та розвитку регіональних туристичних маршрутів. 
Так, ця цілодобова умовна реклама допоможе і місцевому бізнесу, що створює найдоступніший рівень інфраструктури, і місцевим перевізникам, і тим віддаленим від транспортних вузлів місцям регіону, що складають додатковий туристичний інтерес і стають доступнішими ширшому потоку відвідувачів. 

✅Нормування стосунків між громадою міста і бізнесом. 
Легкий доступ до офіційних даних щодо діючих хостелів дозволить громадам легше й швидше залагоджувати неприємні ситуації через шум чи інші типові незручності, що можуть виникати при функціонуванні хостелів, як частин житлових будинків.

Інформаційні картки містять назви, типи, адреси, рейтинг на Букінгу, посилання для бронювання, посилання на офіційний сайт, електронну поштову скриньку та телефони для зв'язку.