Безпека на геопорталі

11.12.2020
Безпека на геопорталі
Питання безпеки завжди було пріоритетним для кожної людини. Від надзвичайних ситуацій не застрахований ніхто. Для мешканця міста дуже корисно мати детальну інформацію про контакти та місцезнаходження місць, в яких можуть бути вирішені питання безпеки. 

На геопорталі відкритих даних Львівської міської ради доступна інтерактивна карта, розроблена фахівцями SOFTPRO, яка демонструє подібні місця. 
Користувач може увімкнути шари з інформацією, яка стосується:

⚖️відділів поліції
⚖️укриття (УНС)
⚖️кабінетів дільничних
⚖️пожежних станцій
⚖️судів

Об’єкти на публічних шарах позначені у вигляді векторних символів відповідно до їх призначення.  Про кожен вищезгаданий об’єкт на карті доступна інформація з їх адресою та контактами. Наприклад, на публічному шарі де позначено пожежні станції доступна інформація про:
 
✅назву станції
✅населений пункт
✅вулицю
✅номер будинку
✅телефон
✅район
 
Якщо розглядати шар присвячений кабінетам дільничих, то на інформативних картках доступна інформація не лише про про місцезнаходження та точну адресу, а також кількість офіцерів, які прив'язані до кабінету:

👮‍♂️ ПІБ офіцера
👮‍♂️ посада офіцера
👮‍♂️ територія обслуговування
👮‍♂️ контактный телефон
👮‍♂️ приймальні дні 
👮‍♂️ години прийому

Розміщення таких даних дуже корисне не лише для місцевої влади, яка може проводити моніторинг та контроль, але й для простих мешканців міста, адже дуже часто трапляється коли люди навіть не підозрюють, що в їх районі розміщені такі об’єкти. Отримавши доступ до інформації через геопортал,  мешканці міста можуть краще орієнтуватися в надзвичайних ситуаціах або в моменти загрози їх життю.

edb66330-3bb3-11eb-88fd-4b8033a56078.png

fbbf11c0-3bb3-11eb-88fd-4b8033a56078.png