Віталій Васильович Галайчук

Керівництво проєкту відзначає продуктивність взаємодії із виконавцем, уважність до оголошених вимог, побажань 1 зауважень, що виникали в процесі створення наборів геопросторових даних для геопорталу містобудівного кадастру м. Коломи.

Особливо слід відзначити оперативність підготовки виконавцем наборів даних та високий рівень відповідності створених наборів інформаційним стандартам, що дозволяє їх широке використання на сучасному етаnі розвитку геопорталу, легку адаптацію для розширення у майбутньому та збереження цілісності даних незалежно від зміни технологій в перспективі.

Під час співпраці фізична особа-підприємець продемонструвала гідний рівень розв'язання організаційних питань, компетентну підтримку з технічних питань, вагомий досвід у створенні наборів геопросторових даних, розробці та впровадженні програмного забезпечення. Рекомендуємо фізичну особу-підприємця Черіна Андрія Геннадійовича як надійного виконавця робіт зі створення наборів просторових даних для сучасних доступних інформаційних ресурсів і засобів для інформування громадськості.