+38 044 3605320
зворотній зв'язок
Укр

{possibilities}:

МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Опис

  - Перевірка повноти і комплектності вхідних документів, що надійшли від заявника

При подачі вхідної заявки на надання адміністративної послуги, особа, що відповідає за приймання документів, одразу бачить перелік необхідних документів, відмічає відповідні документи заявника, формує електронні скановані копії документів і генерує «приймальний лист(забув як називається, короче док, в якому написано, що від заявника прийнято такі-то документи)».

  - Ведення реєстру вхідних заявок на надання послуги

     Реєстр вхідних заявок дає можливість:

       - оперативно відслідковувати надходження нових заявок

       - здійснювати пошук за типом заявки, датою надходження, реєстраційним номером, адресою, прізвищем заявника, кадастровим номером земельної ділянки.

       - переглядати історію опрацювання заявки

       - повідомляти, якщо термін опрацювання заявки добігає кінця

       - переглядати скани або фотографії документів, прикріплених до заявки

  - Перегляд інформації про попередні документи, які видавались на земельну ділянку

За допомогою простого пошуку за кадастровим номером або адресою оператор може одразу отримати перелік попередніх заявок, дозволів та інших документів, що стосуються земельної ділянки.

  - Аналіз містобудівних регламентів, містобудівних умов і обмежень, що діють на земельній ділянці

За наявності в базі даних містобудівного кадастру просторової інформації про відповідні містобудівні регламенти і зони обмеження система здатна автоматично аналізувати в які саме зони потрапляє земельна ділянка і надавати висновки щодо того, яку діяльність можна на цій земельній ділянці проводити.

  - Автоматизована генерація графічних матеріалів (фрагмент генерального плану, схеми планувальних обмежень, викопіювання з єдиної топооснови та інших схем)

При наявності в базі даних містобудівного кадастру відповідної містобудівної або топографічної документації система здатна автоматично робити викопіювання на певну територію для формування відповідних графічних матеріалів дозвільних документів.

  - Автоматизована генерація текстових матеріалів на основі аналізу місця розташування земельної ділянки в схемі планування території.

Текстова частина дозвільних документів також може формуватись автоматично на основі шаблонів, які зберігаються в базі даних.

  - Автоматичне присвоєння реєстраційних номерів вхідним та вихідним документам

На основі заданих шаблонів система автоматично генерує реєстраційні номери для вхідних і вихідних документів, що виключає імовірність дублювання для різних документів і звільняє реєстратора від необхідності пошуку «вільного» реєстраційного номеру.

{title_list_description}

 • Перегляд інформації про попередні документи, які видавались на земельну ділянку

  Перегляд інформації про попередні документи, які видавались на земельну ділянку
 • Аналіз містобудівних регламентів, містобудівних умов і обмежень, що діють на земельній ділянці

  Аналіз містобудівних регламентів, містобудівних умов і обмежень, що діють на земельній ділянці
 • Автоматизована генерація графічних матеріалів (фрагмент генерального плану, схеми планувальних обмежень, викопіювання з єдиної топооснови та інших схем)

  Автоматизована генерація графічних матеріалів (фрагмент генерального плану, схеми планувальних обмежень, викопіювання з єдиної топооснови та інших схем)
 • Автоматизована генерація текстових матеріалів на основі аналізу місця розташування земельної ділянки в схемі планування території.

  Автоматизована генерація текстових матеріалів на основі аналізу місця розташування земельної ділянки в схемі планування території.