+38 044 3605320
зворотній зв'язок
Укр

9.2 Каталог класів

Для створення нового каталогу необхідно перейти в розділ «Каталог класів» (ГІС Каталог класів). та в правому верхньому куті натиснути на кнопку «Додати». Після чого спливає вікно(рис. 71) в якому міститься розділи Інформація.

Рис. 70 Інтерфейс «Каталог класів»

Після того, як поля будуть заповненні, для додавання запису необхідно натиснути у формі кнопку Додати. Запис відразу додається в таблицю «Каталог класів».

Рис. 71 Форма «Каталог класів»

Дана таблиця «Каталог класів» містить посилання на інтерфейси програми такі як «Група», «Карти», «Умовні знаки».

 Рис. 72 Перехід в під розділи програми

1-2 Посилання на інтерфейс  «Група», додати нову групу можна за допомогою кнопки «Додати групу», що розміщена в правому верхньому куті. Після її натиснення спливає форма із полями, які необхідно заповнити. Для підтвердження додавання нового запису необхідно натиснути на кнопку Додати у формі.

Рис. 73 Додавання нового запису в таблиці «Групи»

3 - Посилання на інтерфейс  «Карта», додати нову карту можна за допомогою кнопки «Додати карту», що розміщена в правому верхньому куті. Після її натиснення спливає форма із полями, які необхідно заповнити. Для підтвердження додавання нового запису необхідно натиснути на кнопку Додати у формі. Карту також можна додати в розділі «Карти» (ГІС Карти)

Рис. 74 Додавання нового запису в таблиці «Карти»

4 - Посилання на інтерфейс «Умовні знаки», додати новий умовний знак можна за допомогою кнопки «Додати умовний знак», що розміщена в правому верхньому куті. Після її натиснення спливає форма із полями, які необхідно заповнити. Для підтвердження додавання нового запису необхідно натиснути на кнопку Додати у формі.

Рис. 75 Додавання нового запису в таблиці «Умовний знак»