+38 044 3605320
зворотній зв'язок
Укр

4.6 Реєстр містобудівної документації

Реєстр містобудівної документації дозволяє добавляти  документацію, переглядати про неї інформацію, редагувати та видаляти.

Рис. 40 Загальний вигляд вікна Реєстру містобудівної документації

 Для того, щоб додати документацію треба натиснути на кнопку Зареєструвати. Щоб переглянути дані треба натиснути навпроти запису про нього на кнопку - . Для редагування даних необхідно натиснути кнопку редагувати навпроти запису про нього - . У діалоговому вікні, після корегування даних натиснути кнопку  Редагувати. Щоб відмінити внесені правки (не зберігати результат) натиснути кнопку  Повернення. Для видалення інформацію по співробітнику необхідно натиснути кнопку видалити навпроти запису про нього - .

Колонка Тип документу доступна для перегляду. Натиснувши на запис в цій колонці, відкривається додаткова вкладка в якій знаходяться матеріали якими регулюється використання території. В цій вкладці Містобудівна документація (Рис.41) можна додавати нову документацію, натиснувши на кнопку «Зареєструвати», можна виконувати перегляд інформації, редагування та видалення  документації.

Рис. 41 Вигляд вікна Реєстр містобудівної документації

 В колонках Розробник та Затверджено, міститься інформація про розробника та ким затверджено, детальну інформацію про яких можна переглянути натиснувши на запис в відповідній колонці.

Геокодування (місцезнаходження) виконується аналогічним чином пункту 4.5 Геокодування.